Rychlé snížení váhy za 3 dny

Pokud byste tři dny nic nejedli, pak můžete zhubnout o cca 1 kilo tělesného tuku. A i to jen obtížně. Za 3 dny se tedy nedá moc zhubnout.

Zajímalo by vás, kolik se dá zhubnout za 3 dny? Jak rychle snížit váhu už za tak krátkou dobu?

Pokud byste tři dny nic nejedli, pak můžete zhubnout o cca 1 kilo tělesného tuku. A i to jen obtížně. Za 3 dny se tedy nedá moc zhubnout.

Něco jiného je ale rychlé snížení váhy. Pokud nebudete 3 dny nic jíst, a budete pít jenom vodu, pak dojde k pročištění organismu. Tak se můžete poměrně snadno zbavit 2 – 3 kilo.

Pokud vaše tělo zadržuje větší množství vody, tak můžete za 3 dny dosáhnout částečného odvodnění. Tím může vaše aktuální váha klesnout o další 2 – 3 kila (někdy i více).

Takže při krátkodobém půstu, který doplníte o vhodný pitný režim (voda nebo nějaké bylinkové čaje), můžete svoji váhu snížit i 5 kilo.

Nejedná se ale o hubnutí v pravém slova smyslu. Za tři dny se totiž zbavíte jen minimálního množství tuku. Takže toto není způsob pro nějaké dlouhodobé zhubnutí.

Mohlo by vás zajímat: Rychlé snížení váhy o 10 kilo za týden, Jak zhubnout bez cvičení o 5 kg, Zhubnout 10 kg za 3 měsíce

Přečtěte si více:

TIP: Jak zhubnout o 2,5 kila, za jeden den (rychlé snížení váhy)
Před několika dny, se mi za 24 hodin (jeden den) snížila váha o 2,5 kila. A to zcela neúmyslně, o nic jsem se nesnažil. Je to způsob, jak rychle zhubnout? Ani omylem. Nejedná se o hubnutí. Rychlé snižování celkové váhy, obvykle nemá s hubnutím (s redukcí tukové tkáně), nic společného.

TIP: Jak zhubnout o 2,5 kila, za jeden den (rychlé snížení váhy)

Mnoho lidí, má o hubnutí značně zkreslené představy. Očekávají, že zhubnout se dá velmi rychle. A když se jim to nedaří, tak se pak na internetu snaží najít rady, jak…

Číst více TIP: Jak zhubnout o 2,5 kila, za jeden den (rychlé snížení váhy)
Jak zhubnout 10 kilo za týden
Dá se opravdu zhubnout o 10 kilo za týden? Nebo to jsou jenom nějaké triky? Zhubnout o 10 kilo za týden určitě není nic snadného. Spálit 10 kilo tělesného tuku by za jeden týden bylo extrémně náročné. A určitě by to nebyl zdravý způsob, jak hubnout.

Jak zhubnout 10 kilo za týden

Zhubnout 10 kilo za týden není vůbec snad snadné. Mnoho lidí, se snaží zhubnout co nejrychleji za pomoci různých pilulek na hubnutí. Nebo zkouší různé drastické diety, které slibují rychlé…

Číst více Jak zhubnout 10 kilo za týden
Jak zhubnout 5 kilo za měsíc
Jak zhubnout o 5 kilo za měsíc? Nemusí to být až tak složité, jako by se mohlo na první pohled zdát. Zhubnout o 5 kg můžete i bez striktní diety nebo i bez náročného cvičení. Chce to hubnout s rozumem.

Jak zhubnout 5 kilo za měsíc

Pokud chcete zhubnout dlouhodobě, tak aby vám snížená váha vydržela napořád, pak není příliš dobré snažit se zhubnout rychle. Při rychlém hubnutí je velké riziko joj-jo efektu. Tedy, že i…

Číst více Jak zhubnout 5 kilo za měsíc
Jak zhubnout za 3 dny – opravdu rychlá redukce váhy!
Zhubněte i o 5 kilo už jen za 3 dny. I za tak krátkou dobu, můžete dosáhnout výsledku, který bude opravdu poznat. Není to nic těžkého. Zvládne to každý. Krátkodobý 3 denní půst vám pomůže očistit vaše tělo a budete se cítit lépe.

Jak zhubnout za 3 dny – opravdu rychlá redukce váhy!

Chtěli byste zhubnout za 3 dny? Připravili jsme pro vás návod, jak za 3 dny významně snížit svoji váhu, tak aby to bylo skutečně poznat. Při hubnutí za 3 dny…

Číst více Jak zhubnout za 3 dny – opravdu rychlá redukce váhy!
Jak zhubnout 15 kg za dva měsíce
Návod, jak zhubnout o 15 kilo za dva měsíce: musíte vsadit na rozumný jídelníček a snížit příjem kalorií alespoň o 500 kcal denně. Musíte začít každý den cvičit a zvýšit svůj kalorický výdej o 1000 kcal denně.

Jak zhubnout 15 kg za dva měsíce

Zhubnout 15 kilo za dva měsíce je bezesporu ambiciózní plán. Není to ale nemožné. Stačí zdravě a hlavně rozumně jíst. A každý den cvičit (nebo provozovat nějakou jinou fyzickou aktivitu).…

Číst více Jak zhubnout 15 kg za dva měsíce