Jak zhubnout stehna po porodu

Kromě toho byste se také měla hodně hýbat. Třeba chodit na dlouhé procházky s kočárkem. To vašemu hubnutí hodně prospěje.

Je asi jasné, že by každá žena, chtěla hned po porodu, mít zase zpátky svoji postavu (z doby než byla těhotná). Kila navíc, která jste nabrala během těhotenství, ale hned po porodu nikam nezmizí. Platí to, jak pro břicho, tak i pro zadek nebo právě stehna.

Na zhubnutí stehen po porodu ale není žádné speciální cvičení. Musíte dělat to samé, jako když chcete zhubnout břicho nebo jinou část těla. Základem po hubnutí (nejenom po porodu), je zdravý a vyvážený jídelníček.

V době po porodu (zvláště pokud kojíte), byste se určitě neměla pouštět do nějaké omezující diety. Po porodu, během kojení, potřebujete dostatek všech živin, pro správnou tvorbu mateřského mléka.

Po porodu byste se ale určitě neměla zbytečně přejídat. Už nejste těhotná, už nepotřebujete jíst za dva. Jezte rozumně. Zdravá jídla z čerstvých surovin.

Na stehna velmi dobře funguje základní cvičení, které můžete dělat i doma. Stačí i jen 10 minut každý den. Kromě toho byste se také měla hodně hýbat. Třeba chodit na dlouhé procházky s kočárkem. To vašemu hubnutí hodně prospěje.

Mohlo by vás zajímat: Jak zabránit přejídání?, Proč mi nejde zhubnout, Dieta na hubnutí po porodu, Cviky na hubnutí – lýtka

Přečtěte si více:

Menstruační kalendář – kalkulačka ovulace a výpočet plodných dnů
Průměrná délka menstruačního cyklu je 29,1 dne (obvykle se to zjednodušuje na 28 dní). Přirozená délka, ale může být 21 až 35 dní (a může se měnit i během života, nebo i každý měsíc). K ovulaci dochází cca 14 dní před koncem cyklu. Plodné dny zahrnují cca 5 až 7 dní okolo ovulace.

Menstruační kalendář – kalkulačka ovulace a výpočet plodných dnů

Pravidelný měsíční cyklus, je součástí života každé ženy. Už od puberty, až do konce plodné fáze života (do přechodu). Menstruace, a s ní spojené pravidelné krvácení, je přirozený fyziologický proces. Během…

Číst více Menstruační kalendář – kalkulačka ovulace a výpočet plodných dnů
Jak zhubnout bez počítání kalorií – počítání kalorií při hubnutí je nesmysl
Počítání kalorií při hubnutí je nesmysl. Není totiž kalorie, jako kalorie. Někdy není podstatný celkový počet kalorií, jako spíše to o jaké kalorie se jedná. Všechny výpočty doporučeného denního příjmu kalorií jsou jen orientační.

Jak zhubnout bez počítání kalorií – počítání kalorií při hubnutí je nesmysl

V každém druhém návodu (jak zhubnout) na internetu, se dočtete o tom, kolik kalorií byste měli za den sníst. Nebo o kolik kalorií musíte snížit svůj kalorický příjem, abyste začali zhubnout.…

Číst více Jak zhubnout bez počítání kalorií – počítání kalorií při hubnutí je nesmysl
5 tipů: jak zhubnout bez cvičení a diety
Máte už plné zuby hladovění při dodržování nějaké diety? Poradíme vám, jak se dá zhubnout i bez diety a bez cvičení. Hubnutí není jenom o kaloriích v každém soustu a naběhaných kilometrech.

5 tipů: jak zhubnout bez cvičení a diety

Snažíte se zhubnout a stále se vám to nedaří? Už vás unavují zaručené návody, jak zhubnout? Máte už plné zuby hladovění při dodržování nějaké diety? Poradíme vám, jak se dá…

Číst více 5 tipů: jak zhubnout bez cvičení a diety
Jak zhubnout: Chůze nebo běh? Co funguje lépe?
Pokud tedy začínáte hubnout (a nejste zvyklí na pravidelný pohyb, sport), pak je určitě mnohem lepší začít chodit, než se hned vrhnout na běhání. Začít chodit mohou i starší lidé. Ti, kdo mají mizernou fyzickou kondici. Nebo ti kdo mají nadváhu. Chodit, zvládne téměř úplně každý.

Jak zhubnout: Chůze nebo běh? Co funguje lépe?

Co je lepší a hubnutí? Začít hodit běhat? Nebo stačí pravidelná chůze? Stačí ujít 10 tisíc kroků, jak se všude doporučuje, a opravdu začnu hubnout? Z hlediska zdraví je chůze…

Číst více Jak zhubnout: Chůze nebo běh? Co funguje lépe?
Jak zhubnout stehna bez cvičení
Zajímalo by vás, jak rychle zhubnout stehna nebo boky? Chtěli byste vědět, zda je možné zhubnout i bez cvičení? Poradíme vám jak na to. Zhubnout stehna můžete i bez náročného cvičení, nebo bez nějaké drastické diety.

Jak zhubnout stehna bez cvičení

Mnoho žen se trápí se svou postavou, která vypadá tak trochu jako hruška. Široké boky a stehna. Jak se toho zbavit? Jak zhubnout stehna i bez úporného cvičení a trápení…

Číst více Jak zhubnout stehna bez cvičení