Jak zhubnout přes lýtka

Přímo na lýtka jsou pak zaměřeny některé cviky. Patří sem třeba výpony, při kterých pracujete jenom s vlastní váhou.

Zhubnout přes lýtka není tak těžké. Abyste se zbavili nadbytečného tuku na lýtkách, musíte se začít hýbat.

Ke spalování tuků dochází při aerobním cvičení. Můžete tedy zkusit začít běhat, jízdu na kole, na rotopedu, nebo třeba alespoň svižnou chůzi.

Pokud vám jde hlavně o spalování tuků, pak není potřeba nějaký extrémní výkon. Spíše naopak, K nejlepšímu spalování tuků dochází při tepové frekvenci do 70% tepového maxima.

Na hubnutí (nejenom lýtek), je tedy nejlepší déletrvající pohybová aktivita s mírnou až středně intenzivní zátěží.

Přímo na lýtka jsou pak zaměřeny některé cviky. Patří sem třeba výpony, při kterých pracujete jenom s vlastní váhou.

Cvik provádíte tak, že se zvedáte na špičky. Buď jenom na rovné podlaze, nebo tak, že se špička opírá o schod, nebo nějakou hranu.

Na posílení a zpevnění lýtek vám stačí váha vlastního těla, nejsou potřeba činky. Pokud chcete mít cvik náročnější, můžete jej střídavě provádět jen na jedné noze.

Mohlo by vás zajímat: Spalování tuků při cvičení, Rychlá chůze pro zdraví, Cviky na hubnutí – lýtka, Viscerální břišní tuk

Přečtěte si více:

Nejlepší cviky na hubnutí břicha – zaručené hubnutí na břiše
Chtěli byste rychle zhubnout právě břichu? Poradíme vám, jak na to. Jak cvičit, abyste hubnuli na břiše, a výsledek byl opravdu vidět. Zhubnout břicho nemusí být až tak těžké. Musí se to ale udělat chytře.

Nejlepší cviky na hubnutí břicha – zaručené hubnutí na břiše

Jaké jsou nejlepší cviky nebo cvičení, na hubnutí břicha, při kterých budete rychle spalovat tuk na břiše? Chtěli byste rychle zhubnout právě břichu? Poradíme vám, jak na to. Jak cvičit,…

Číst více Nejlepší cviky na hubnutí břicha – zaručené hubnutí na břiše
Běhání a hubnutí: Jak spalovat tuky při běhání
Běhání je určitě velmi dobrý způsob, jak shodit přebytečná kila. Pokud chcete zhubnout, pak musíte běhat správně. Poradíme vám, jak běhat, aby vaše hubnutí bylo co nejefektivnější. Podíváme se na to, jak správně běhat, abyste spalovali co nejvíce tuků.

Běhání a hubnutí: Jak spalovat tuky při běhání

Běhání je určitě velmi dobrý způsob, jak shodit přebytečná kila. Pokud chcete zhubnout, pak musíte běhat správně. Poradíme vám, jak běhat, aby vaše hubnutí bylo co nejefektivnější. Podíváme se na…

Číst více Běhání a hubnutí: Jak spalovat tuky při běhání
Jak zhubnout: Chůze nebo běh? Co funguje lépe?
Pokud tedy začínáte hubnout (a nejste zvyklí na pravidelný pohyb, sport), pak je určitě mnohem lepší začít chodit, než se hned vrhnout na běhání. Začít chodit mohou i starší lidé. Ti, kdo mají mizernou fyzickou kondici. Nebo ti kdo mají nadváhu. Chodit, zvládne téměř úplně každý.

Jak zhubnout: Chůze nebo běh? Co funguje lépe?

Co je lepší a hubnutí? Začít hodit běhat? Nebo stačí pravidelná chůze? Stačí ujít 10 tisíc kroků, jak se všude doporučuje, a opravdu začnu hubnout? Z hlediska zdraví je chůze…

Číst více Jak zhubnout: Chůze nebo běh? Co funguje lépe?
Jak rychle zhubnout lýtka
Přinášíme vám návod, jak zhubnout lýtka a zbavit se tuku v této oblasti. Na zhubnutí lýtek není nic složitého. Potřebujete vhodnou aerobní pohybovou aktivitu, aby docházelo ke spalování tuku. Tu doplníte o cviky na lýtka k posílení a zpevnění svalů.

Jak rychle zhubnout lýtka

Lýtka jsou jednou z tělesných partií, které skoro každá žena vystavuje nezakrytá na odiv, po nemalou část roku. Není tedy na škodu, pokud lýtka vypadají hezky, že? Pokud vás snad trápí…

Číst více Jak rychle zhubnout lýtka