Jak zhubnout stehna přes noc

Hubnutí stehen není snadná záležitost. Rozhodně se nedá mluvit o tom, že by se dala stehna zhubnout přes noc.

Hubnutí stehen není snadná záležitost. Rozhodně se nedá mluvit o tom, že by se dala stehna zhubnout přes noc.

Zejména ženy, mají obvykle problém, s tím jak vypadají jejich stehna. Pro řadu žen je typická postava, typu „hruška“. Tedy široké boky a stehna. Je to dáno geneticky a hormonálně.

Hubnutí stehen se neobejde bez klasické diety. Abyste se zbavili nadbytečného tuku na stehnech, potřebujete se více hýbat a hlídat si co jíte.

Na spalování kalorií (nejenom na stehnech), nejlépe funguje nějaký pohyb. Jako například chůze, běhání, jízda na kole, aerobic nebo třeba tanec. Jakýkoliv pohyb, který provozujete alespoň 40 minut v kuse. Tuky se totiž začínají spalovat až po cca 20 minutách, od začátku cvičení.

Při hubnutí je vhodné postupovat pomalu. Jakákoliv snaha o rychlé hubnutí, třeba zhubnout stehna za týden, nebo přes noc, je předem odsouzena k nezdaru.

Při hubnutí stehen je vhodné provádět i různé cviky, zaměřené na stehna. Díky nim můžete posílit a zpevnit svaly v oblasti stehen. To přispěje k jejich formování a hezkému vzhledu.

Mohlo by vás zajímat: Nejlepší cvičení na hubnutí břicha, Co je lepší na hubnutí? Chůze nebo běh?, Jak zhubnout stehna po porodu

Přečtěte si více:

Kalkulačka: výpočet ideální váhy (pro muže, pro ženy a pro dítě)
Zajímalo by vás, jaká by měla být vaše ideální váha? V této kalkulačce, pro výpočet optimální váhy si můžete spočítat ideální váhu pro muže, pro ženy nebo pro dítě. Připravili jsme pro vás i přehledné tabulky pro ideální váhu.

Kalkulačka: výpočet ideální váhy (pro muže, pro ženy a pro dítě)

Díváte se na sebe do zrcadla a nelíbí se vám to, co vidíte? Říkáte si, že byste měli zhubnout, a nevíte, jaká by měla být vaše ideální váha? V následující kalkulačce…

Číst více Kalkulačka: výpočet ideální váhy (pro muže, pro ženy a pro dítě)
Výpočet BMI: Kalkulačka pro výpočet BMI index (pro dospělé i pro dítě)
Myslíte si, že potřebujete zhubnout? V této kalkulačce pro výpočet BMI index si můžete spočítat, nakolik vaše aktuální váha odpovídá vaší výšce. Dozvíte se, zda máte ideální váhu nebo nadváhu či obezitu. Nebo jestli netrpíte podvýživou.

Výpočet BMI: Kalkulačka pro výpočet BMI index (pro dospělé i pro dítě)

Asi každý, kdo se někdy snažil zhubnout, se už setkal se zkratkou BMI. Je to zkratka anglického názvu body mass index. Neboli index tělesné hmotnosti. V následující kalkulačce, pro výpočet BMI,…

Číst více Výpočet BMI: Kalkulačka pro výpočet BMI index (pro dospělé i pro dítě)
Návod jak zhubnout za týden
Zajímalo by vás, jestli se dá zhubnout za týden? Pokud byste chtěli shodit 10 nebo 15 kilo za týden, tak vám rovnou můžeme říci, že to není možné. Přesto ale můžete snížit svou váhu už za pár dní.

Návod jak zhubnout za týden

Zajímalo by vás, jestli se dá zhubnout za týden? Pokud byste chtěli shodit 10 nebo 15 kilo za týden, tak vám rovnou můžeme říci, že to není možné. Alespoň tedy,…

Číst více Návod jak zhubnout za týden
Jak zhubnout stehna bez cvičení
Zajímalo by vás, jak rychle zhubnout stehna nebo boky? Chtěli byste vědět, zda je možné zhubnout i bez cvičení? Poradíme vám jak na to. Zhubnout stehna můžete i bez náročného cvičení, nebo bez nějaké drastické diety.

Jak zhubnout stehna bez cvičení

Mnoho žen se trápí se svou postavou, která vypadá tak trochu jako hruška. Široké boky a stehna. Jak se toho zbavit? Jak zhubnout stehna i bez úporného cvičení a trápení…

Číst více Jak zhubnout stehna bez cvičení