Jak zhubnout hned po porodu?

Ihned po porodu byste se určitě neměli pouštět do nějaké nízkokalorické diety. Potřebujete mít dostatek živin pro tvorbu mateřského mléka.

Snažit se zhubnout hned po porodu nemusí být příliš vhodné. Nejméně dva měsíce po porodu potřebuje vaše tělo na to, aby se zotavilo z prodělaného porodu. A ani poté není vhodný čas na nějaké intenzivní cvičení.

Ihned po porodu byste se určitě neměli pouštět do nějaké nízkokalorické diety. Potřebujete mít dostatek živin pro tvorbu mateřského mléka. Samotné kojení je poměrně energeticky náročné.

Po porodu určitě jezte zdravě, vyhýbejte se zbytečným kaloriím, ale nesnažte se o hubnutí za každou cenu.

S cvičením je to podobné. V následujících týdnech po porodu není vhodná doba na intenzivní cvičení. Vaše tělo potřebuje určitý čas, než budete moci začít pořádně cvičit.

Je ale i řada věcí, které můžete začít hned po porodu. Jsou to třeba cviky na zpevnění povolených svalů pánevního dna. Je také dobré se hodně hýbat. Chodit na dlouhé procházky a být aktivní.

Nesnažte se hubnutí po porodu zbytečně uspěchat. Vaše tělo se měnilo po celou dobu těhotenství. A bude se měnit i po porodu. Je to přirozený proces, který potřebuje svůj čas.

Mohlo by vás zajímat: Kalkulačka – kdy jsem otěhotněla, Hubnutí bez diety, Hubnutí bez cvičení, Hubnutí po porodu během kojení

Přečtěte si více:

Jak zhubnout 5 kg za 2 měsíce – dieta, cvičení, jídelníček
Zhubnutí o 5 kilo za 2 měsíce, není až tak složité. Znamená to snížit váhu o 0,5 kila za týden. Toho je možné dosáhnout vhodnou změnou jídelníčku (vyvážená, pestrá a zdravá strava) a pravidelným cvičením (aerobní aktivity pro spalování tuků a silové cvičení).

Jak zhubnout 5 kg za 2 měsíce – dieta, cvičení, jídelníček

Zhubnout o 5 kg za 2 měsíce, je poměrně solidní a reálný cíl. Není to nic nesplnitelného. Rozhodně to není nějaká šílenost, jako 5 kilo za 3 dny, nebo 10…

Číst více Jak zhubnout 5 kg za 2 měsíce – dieta, cvičení, jídelníček
Jak zhubnout 5 kilo za měsíc
Jak zhubnout o 5 kilo za měsíc? Nemusí to být až tak složité, jako by se mohlo na první pohled zdát. Zhubnout o 5 kg můžete i bez striktní diety nebo i bez náročného cvičení. Chce to hubnout s rozumem.

Jak zhubnout 5 kilo za měsíc

Pokud chcete zhubnout dlouhodobě, tak aby vám snížená váha vydržela napořád, pak není příliš dobré snažit se zhubnout rychle. Při rychlém hubnutí je velké riziko joj-jo efektu. Tedy, že i…

Číst více Jak zhubnout 5 kilo za měsíc
Návod jak zhubnout za týden
Zajímalo by vás, jestli se dá zhubnout za týden? Pokud byste chtěli shodit 10 nebo 15 kilo za týden, tak vám rovnou můžeme říci, že to není možné. Přesto ale můžete snížit svou váhu už za pár dní.

Návod jak zhubnout za týden

Zajímalo by vás, jestli se dá zhubnout za týden? Pokud byste chtěli shodit 10 nebo 15 kilo za týden, tak vám rovnou můžeme říci, že to není možné. Alespoň tedy,…

Číst více Návod jak zhubnout za týden
Jak zhubnout stehna bez cvičení
Zajímalo by vás, jak rychle zhubnout stehna nebo boky? Chtěli byste vědět, zda je možné zhubnout i bez cvičení? Poradíme vám jak na to. Zhubnout stehna můžete i bez náročného cvičení, nebo bez nějaké drastické diety.

Jak zhubnout stehna bez cvičení

Mnoho žen se trápí se svou postavou, která vypadá tak trochu jako hruška. Široké boky a stehna. Jak se toho zbavit? Jak zhubnout stehna i bez úporného cvičení a trápení…

Číst více Jak zhubnout stehna bez cvičení
Jak zhubnout po porodu?
Poradíme vám, jak je to s cvičením nebo dietou po porodu, během kojení. Co jíst a jak cvičit na postupné snížení poporodní váhy.

Jak zhubnout po porodu?

Asi většinu maminek trápí to, jak vypadá jejich tělo po porodu. Mnoho žen se během postupujícího těhotenství utěšovalo tím, že po porodu se zbaví svého velkého břicha a budou zase…

Číst více Jak zhubnout po porodu?
Jak zhubnout 15 kg za dva měsíce
Návod, jak zhubnout o 15 kilo za dva měsíce: musíte vsadit na rozumný jídelníček a snížit příjem kalorií alespoň o 500 kcal denně. Musíte začít každý den cvičit a zvýšit svůj kalorický výdej o 1000 kcal denně.

Jak zhubnout 15 kg za dva měsíce

Zhubnout 15 kilo za dva měsíce je bezesporu ambiciózní plán. Není to ale nemožné. Stačí zdravě a hlavně rozumně jíst. A každý den cvičit (nebo provozovat nějakou jinou fyzickou aktivitu).…

Číst více Jak zhubnout 15 kg za dva měsíce