Hubnutí po porodu během kojení

Většina diet na hubnutí, je ale obvykle jednostranně zaměřena, a tak rozhodně nejsou vhodné pro ženy po porodu.

Při hubnutí po porodu, během kojení, určitě není vhodná doba, na nějaké experimenty s dietami nebo náročným cvičením.

Nějaká přísná dieta, určitě není vhodná pro ženy po porodu, které kojí dítě.

Během kojení spotřebovává vaše tělo velké množství kalorií, na tvorbu mateřského mléka. V této době, vaše tělo potřebuje dostatečný přísun kalorií a hlavně vyvážený poměr všech živin.

Většina diet na hubnutí, je ale obvykle jednostranně zaměřena, a tak rozhodně nejsou vhodné pro ženy po porodu.

Když říkáme, že po porodu není vhodné dodržovat nějakou nízkokalorickou nebo příliš přísnou dietu, pak to ale neznamená, že byste měli snít cokoliv, co vás napadne. Určitě ničemu neuškodí, pokud budete jíst zdravě. Prospěje to nejenom vám, ale i vašemu dítěti.

Hubnutí po porodu, je přirozený proces, který se nedá příliš uspěchat. Tak, jako se vaše váha postupně zvyšovala, po celou dobu těhotenství, tak se bude postupně snižovat i po porodu. Chce to ale svůj čas. Není příliš dobré, když se to budete snažit příliš uspěchat.

Mohlo by vás zajímat: Dieta na hubnutí po porodu, Kolik kalorií na den při hubnutí?, Tabulka: ideální váha pro ženu, Jak zhubnout hned po porodu?

Přečtěte si více:

Kalkulačka barva vlasů – jak se dědí barva vlasů?
V této kalkulačce si můžete spočítat, jakou barvu vlasů by mohlo mít vaše dítě. Podíváme se na to, jak se dědí barva vlasů. Povíme si to, jak se u dětí po narození mění barva vlasů.

Kalkulačka barva vlasů – jak se dědí barva vlasů?

Zajímalo by vás, jak se dědí barva vlasů u dítěte? Nakolik se dá dopředu zjistit, jakou barvu vlasů bude mít dítě, které se má narodit? Připravili jsme pro vás pár…

Číst více Kalkulačka barva vlasů – jak se dědí barva vlasů?
Těhotenská kalkulačka – termín porodu podle ovulace
V této kalkulačce si můžete spočítat termín porodu. Pokud jste těhotná a znáte datum poslední ovulace, pak si jednoduše můžete počítat předpokládaný termín porodu. Podobně se dá i spočítat termín početí na základě znalosti termínu porodu.

Těhotenská kalkulačka – termín porodu podle ovulace

Tato těhotenská kalkulačka vám pomůže spočítat možný termín porodu. Výpočet vychází ze znalosti termínu poslední ovulace. Podobným způsobem je možné (pravděpodobný) termín porodu vypočítat i podle toho, kdy začala vaše…

Číst více Těhotenská kalkulačka – termín porodu podle ovulace
Jak zhubnout po porodu?
Poradíme vám, jak je to s cvičením nebo dietou po porodu, během kojení. Co jíst a jak cvičit na postupné snížení poporodní váhy.

Jak zhubnout po porodu?

Asi většinu maminek trápí to, jak vypadá jejich tělo po porodu. Mnoho žen se během postupujícího těhotenství utěšovalo tím, že po porodu se zbaví svého velkého břicha a budou zase…

Číst více Jak zhubnout po porodu?
Jak hubnout při chůzi – počet kroků na hubnutí
Nevíte, jak zhubnout? Vyzkoušejte to při chůzi. Opravdu to funguje. Pravidelná chůze je zaručený způsob, jak doopravdy začít hubnout. Během rychlé chůze spalujete tuky a prospívá to vašemu zdraví. Budete se cítit skvěle.

Jak hubnout při chůzi – počet kroků na hubnutí

Chtěli byste začít hubnout a nevíte jak na to? Hubnutí nemusí být tak složité, jak by vám na první pohled mohlo připadat. Hubnout můžete začít i tou nejobyčejnější činností jako…

Číst více Jak hubnout při chůzi – počet kroků na hubnutí