Jak dlouho trvá zhubnout po porodu

Zhubnout po porodu může trvat i 12 měsíců nebo i delší dobu. Zvláště po porodu ani není vhodné se snažit zhubnout nějak rychle.

To, jak dlouho vám bude trvat, než po porodu zhubnete zpět, na svoji před těhotenskou váhu, je vysoce individuální.

U některé ženy může být pokles váhy poměrně rychlý. Jiné ženy, když se postaví na váhu po porodu, skoro ani nepoznají, že už porodily. A návrat k původní váze jim bude trvat dlouhé měsíce.

Zhubnout po porodu může trvat i 12 měsíců nebo i delší dobu. Zvláště po porodu ani není vhodné se snažit zhubnout nějak rychle.

Zatímco zdravý dospělý člověk si může dovolit hubnout rychlostí 0,5 kila za týden, po porodu by rychlost hubnutí neměla být vyšší než 1 kilo za měsíc. Zpočátku klidně i méně.

Ženské tělo se během těhotenství měnilo po dobu devíti měsíců. Nedá se tedy očekávat, že by poporodní změny proběhly nějak zásadně rychleji.

Hubnutí po porodu bude trvat nejméně 9 měsíců a spíše déle. Můžete ho samozřejmě urychlit vhodným cvičením a dietou.

Pozor ale na to, že po porodu se nedají použít klasické návody na hubnutí a diety. Ty se pro ženy po porodu, zpravidla vůbec nehodí.

Mohlo by vás zajímat: Výpočet termínu porodu podle ovulace, Jak zhubnout hned po porodu?, Jak dlouho trvá zhubnout po porodu

Přečtěte si více:

Nejlepší cviky na hubnutí břicha – zaručené hubnutí na břiše
Chtěli byste rychle zhubnout právě břichu? Poradíme vám, jak na to. Jak cvičit, abyste hubnuli na břiše, a výsledek byl opravdu vidět. Zhubnout břicho nemusí být až tak těžké. Musí se to ale udělat chytře.

Nejlepší cviky na hubnutí břicha – zaručené hubnutí na břiše

Jaké jsou nejlepší cviky nebo cvičení, na hubnutí břicha, při kterých budete rychle spalovat tuk na břiše? Chtěli byste rychle zhubnout právě břichu? Poradíme vám, jak na to. Jak cvičit,…

Číst více Nejlepší cviky na hubnutí břicha – zaručené hubnutí na břiše
Návod jak zhubnout za týden
Zajímalo by vás, jestli se dá zhubnout za týden? Pokud byste chtěli shodit 10 nebo 15 kilo za týden, tak vám rovnou můžeme říci, že to není možné. Přesto ale můžete snížit svou váhu už za pár dní.

Návod jak zhubnout za týden

Zajímalo by vás, jestli se dá zhubnout za týden? Pokud byste chtěli shodit 10 nebo 15 kilo za týden, tak vám rovnou můžeme říci, že to není možné. Alespoň tedy,…

Číst více Návod jak zhubnout za týden
Jak zhubnout po porodu?
Poradíme vám, jak je to s cvičením nebo dietou po porodu, během kojení. Co jíst a jak cvičit na postupné snížení poporodní váhy.

Jak zhubnout po porodu?

Asi většinu maminek trápí to, jak vypadá jejich tělo po porodu. Mnoho žen se během postupujícího těhotenství utěšovalo tím, že po porodu se zbaví svého velkého břicha a budou zase…

Číst více Jak zhubnout po porodu?
Jak zhubnout za 3 dny – opravdu rychlá redukce váhy!
Zhubněte i o 5 kilo už jen za 3 dny. I za tak krátkou dobu, můžete dosáhnout výsledku, který bude opravdu poznat. Není to nic těžkého. Zvládne to každý. Krátkodobý 3 denní půst vám pomůže očistit vaše tělo a budete se cítit lépe.

Jak zhubnout za 3 dny – opravdu rychlá redukce váhy!

Chtěli byste zhubnout za 3 dny? Připravili jsme pro vás návod, jak za 3 dny významně snížit svoji váhu, tak aby to bylo skutečně poznat. Při hubnutí za 3 dny…

Číst více Jak zhubnout za 3 dny – opravdu rychlá redukce váhy!