Hubnutí na tvářích a v obličeji

Nelíbí se vám vzhled vašeho obličeje? Chtěli byste něco udělat s baculatými tvářemi, nebo dvojitou bradou?

Nelíbí se vám vzhled vašeho obličeje? Chtěli byste něco udělat s baculatými tvářemi, nebo dvojitou bradou?

Na vzhledu obličeje se hodně podílí to, co jíte. Nadměrný příjem soli, způsobuje zadržování vody v těle a tváře jsou pak mohutnější, nateklé.

Na vzhled obličeje má vliv i nadměrná konzumace sladkého (cukru), tučného (tuky), nebo nadměrné pití alkoholu.

Mezi nejefektivnější metody, pro hubnutí na tvářích a v obličeji, patří hlavně změna životního stylu. Tedy začít jíst zdravěji, více se hýbat, dopřávat si dostatečné množství spánku. Souvisí s tím i omezení konzumace alkoholu.

Vzhled obličeje pak můžete zlepšit tím, že budete provádět obličejovou gymnastiku. Je to sada různých cviků, kterými zpevníte obličejové svaly. Je to současně i velmi dobrá prevence proti vzniku vrásek.

Zvláště u žen se pak vzhled obličeje dá hodně vylepšit i použitým make-upem. Pro každou ženu, pro každý obličej, se hodí něco jiného. Vhodně zvolený make-up dokáže zařídit hezčí obličej a tváře, i bez hubnutí.

Mohlo by vás zajímat: Jak zhubnout bez diety o 5 kilo za měsíc, Jak zhubnout stehna za měsíc, Cviky na hubnutí – lýtka

Přečtěte si více:

Jak zhubnout bez počítání kalorií – počítání kalorií při hubnutí je nesmysl
Počítání kalorií při hubnutí je nesmysl. Není totiž kalorie, jako kalorie. Někdy není podstatný celkový počet kalorií, jako spíše to o jaké kalorie se jedná. Všechny výpočty doporučeného denního příjmu kalorií jsou jen orientační.

Jak zhubnout bez počítání kalorií – počítání kalorií při hubnutí je nesmysl

V každém druhém návodu (jak zhubnout) na internetu, se dočtete o tom, kolik kalorií byste měli za den sníst. Nebo o kolik kalorií musíte snížit svůj kalorický příjem, abyste začali zhubnout.…

Číst více Jak zhubnout bez počítání kalorií – počítání kalorií při hubnutí je nesmysl
5 tipů: jak zhubnout bez cvičení a diety
Máte už plné zuby hladovění při dodržování nějaké diety? Poradíme vám, jak se dá zhubnout i bez diety a bez cvičení. Hubnutí není jenom o kaloriích v každém soustu a naběhaných kilometrech.

5 tipů: jak zhubnout bez cvičení a diety

Snažíte se zhubnout a stále se vám to nedaří? Už vás unavují zaručené návody, jak zhubnout? Máte už plné zuby hladovění při dodržování nějaké diety? Poradíme vám, jak se dá…

Číst více 5 tipů: jak zhubnout bez cvičení a diety
Výpočet BMI: Kalkulačka pro výpočet BMI index (pro dospělé i pro dítě)
Myslíte si, že potřebujete zhubnout? V této kalkulačce pro výpočet BMI index si můžete spočítat, nakolik vaše aktuální váha odpovídá vaší výšce. Dozvíte se, zda máte ideální váhu nebo nadváhu či obezitu. Nebo jestli netrpíte podvýživou.

Výpočet BMI: Kalkulačka pro výpočet BMI index (pro dospělé i pro dítě)

Asi každý, kdo se někdy snažil zhubnout, se už setkal se zkratkou BMI. Je to zkratka anglického názvu body mass index. Neboli index tělesné hmotnosti. V následující kalkulačce, pro výpočet BMI,…

Číst více Výpočet BMI: Kalkulačka pro výpočet BMI index (pro dospělé i pro dítě)
Jak rychle zhubnout v obličeji
Chtěli byste rychle zhubnout v obličeji? V tomto návodu, se dozvíte, jak na to. Pro zaručené hubnutí v obličeji je nejlepší nízkokalorická dieta, pravidelné cvičení a zdravý životní styl. Díky tomu můžete už za pár týdnů vidět změny (nejenom) ve vašem obličeji.

Jak rychle zhubnout v obličeji

Baculaté tváře jsou možná roztomilé na dětech, ale tak vy určitě vypadat nechcete. Poradíme vám, jak rychle zhubnout v obličeji. Pomohou vám změny životního stylu, změny v jídelníčku. Také méně stresu a…

Číst více Jak rychle zhubnout v obličeji